KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14534118
nr 1453 4118
Helmer MasOlle
(1884-1969), Sverige
Etsning, Modell. Signerad. Bildmått: 23x13 cm, yttermått inklusive ram: 42x32 cm
Kondition: bladet ngt fläckigt
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 7 mars 2022
kl 19:51:24
7/3 14:26:37
Helmer MasOlle
Läs mer om Helmer MasOlle